Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/soswskiernie/ftp/includes/config.inc.php on line 56
szkolnastrona - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Skierniewicach - KOŁO LIGI OCHRONY PRZYRODY
lefttop.jpgpoleć nas

Poinformuj znajomych o istnieniu strony, przez kliknięcie w link poleć nas.

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w naszym gimnazjum (wycieczki, akademie, rady rodzicielskie) - zapisz się na naszą listę mailingową.

Sobota,
2014-08-02
Imieniny:
Gustawa, Kariny
statystyki
Odwiedziło nas: 127700 osób
Do końca roku: 151 dni
Do wakacji: -36 dni
middletop.jpg

ZBIERAMY PLASTIKOWE KORKI I POJEMNIKI

Jesteś tu: » KOŁO LIGI OCHRONY PRZYRODY » ZBIERAMY PLASTIKOWE KORKI I POJEMNIKI

ZBIERAMY PLASTIKOWE KORKI I POJEMNIKI

SOSW w Skierniewicach przez cały rok szkolny odbyły się akcje ekologiczno - charytatywne, zbiórka plastikowych korków, plastikowych pojemników oraz zużytych baterii.W zbiórkę zaangażowana jest cała rodzina Ośrodka Szkolno Wychowawczego (uczniowie, ich rodzice, pracownicy SOSW, przyjaciele ośrodka). W tym roku szkolnym zebraliśmy 140 kg korków, przekazaliśmy je w części do Poradni Psychologiczno Pedagogicznej oraz dla rodziców, którzy zbierają fundusze dla swojej córki na turnus rehabilitacyjny. Dla niech również przekazaliśmy 15 pełnych worków z plastikowymi pojemnikami (butelkami).Dzięki zbiórce zużytych baterii otrzymaliśmy w zamian dwa drzewka do zasadzenia, które będą rosły na terenie ośrodka.

Dziękujemy za pomoc.

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2012"

Mentor YDP Entelo